Кафедра експлуатації суден та перевезення вантажів - Институт последипломного образования моряков

Перейти к контенту

Главное меню:

Кафедри
Кафедра експлуатації суден та перевезення вантажів
Навчально-тематичний план
Семінари

    Підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації та атестація судноводіїв, судномехаників і суднових електромеханіків з використанням спеціальних тренажерів і новітніх комп'ютерних технологій відповідно до вимог міжнародних конвенцій, національних стандартів і потреб судноплавних компаній.
В процесі навчання використовуються сучасні тренажерні системи - навігаційний тренажер NTPro 5000 і тренажер машинного відділення ERS 5000.
Підвищення кваліфікації проводиться за програмами для рівня експлуатації і рівень управління. Програми для рівня експлуатації проходить штурман, 3-механіка го розряду, електромеханіка 3-го розряду.
    Програми для рівня управлінь проходить капітан далекого плавання, штурман далекого плавання, механіка 1-го і 2-го розрядів, електромеханіка 1-го і 2-го розрядів.
Програми навчання судноводіїв включають ознайомлення з сучасними технічними засобами судноводіння, розгляд питань взаємодії в екіпажі суден, основних питань міжнародного морського права і законодавства України в галузі морського судноплавства.
    Крім того, вивчаються зміни і доповнення Міжнародних Конвенцій, а також національних вимог, що ставляться до морського судноплавства.
    Програми навчання судномехаників і суднові електромеханіки включає ознайомлення з сучасним станом, тенденції та перспективи розвитку суднового технічні засобів, методи управління процесами і технічна експлуатація, а також інші аспекти, пов'язаний з організацією та забезпечення безпечної експлуатації судна, запобігання забрудненню навколишнього середовища і турбота про людей на судно.
    Крім того, слухачі курсів вивчають поточні зміни і доповнення, Міжнародних Конвенцій, Угод кодексів і правил, а також Національних вимог, що ставляться до морського судноплавства.
    Розділи програм структуровані за такими функціями: управління операціями судна і турбота про людей на судні, електрообладнання, електронна апаратура і системи управління, суднові механічні установки, технічне обслуговування і ремонт.
Назад к содержимому | Назад к главному меню