Історія - Институт последипломного образования моряков

Перейти к контенту

Главное меню:

     Інститут післядипломної освіти керівних працівників та фахівців водного транспорту України (перша назва - Інститут підвищення кваліфікації Мінморфлоту СРСР) був заснований в травні 1982 року наказом Міністра морського флоту СРСР на базі факультету підвищення кваліфікації Одеського інституту інженерів морського флоту. До 1991 року в Інституті підвищували кваліфікацію інженерно-технічні кадри всіх підприємств і та організацій морської галузі СРСР (портів, судноремонтних заводів, пароплавств і ін.)

   У 1992 році виконкомом Жовтневої райради народних депутатів зареєстрував Інститут підвищення кваліфікації керівників і фахівців водного транспорту України.
   
   У 1993 році Інститут перейшов у підпорядкування Міністерства транспорту України і змінив свою назву на "Інститут післядипломної освіти керівних працівників та фахівців водного транспорту України". З цього часу діяльність Інституту поширюється, в основному, на освіту працівників морехозяйтвенного комплексу України. Так само в Інституті підвищують кваліфікацію громадяни інших країн (Росії, Грузії, Молдови, Середньої Азії та ін.).

  22.01.2009 наказом Міністра транспорту та зв'язку України Інститут перейменований в "Інститут післядипломної освіти фахівців
морського і річкового транспорту ".
 Інститут розташований в центрі міста Одеси.
Назад к содержимому | Назад к главному меню