29042011 - Институт последипломного образования моряков

Перейти к контенту

Главное меню:

Інформація
     Семінар організований Інститутом післядипломної освіти спеціалістів морського і річкового транспорту (ІПО МРТ) з метою вироблення заходів щодо вдосконалювання діючої в порту Системи управління безпекою судноплавства (СУБ), узгодженню дій порту із суб'єктами господарювання, що використовують акваторію порту, і відпрацьовування процедур і схем взаємодії підрозділів порту, що забезпечують безпеку.
     На семінарі з доповідями виступили ректор ІПО МРТ, докт. техн. наук, професор Горб С.І., науковці інституту канд. техн. наук Дубов Ю.М., Майдан С.В., зам. начальника портового флоту Зубко Ю.В., старший капітан Інспекції державного портового нагляду Лісовський С.В., начальник учбово-курсового комбінату Белошицький А.М. У дискусії взяли участь керівники 8 структурних підрозділів порту.
     За результатами семінару прийняті пропозиції з внесення змін до керівних документів порту з забезпечення безпеки судноплавства (Обов'язкові постанови по порту, ПЛАР, Плаз), по створенню комп'ютеризованої інформаційної системи забезпечення СУБ і посиленню контролю за кваліфікацією берегових працівників, що забезпечують функціонування СУБ.
Назад к содержимому | Назад к главному меню