28042016 - Институт последипломного образования моряков

Перейти к контенту

Главное меню:

Інформація
З 11 по 22 квітня 2016 року згідно графіку навчання посадових осіб, які здійснюють державний нагляд за забезпеченням безпеки судноплавства на морському і річковому транспорті, затвердженого Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), в Інституті на кафедрі технічного менеджменту і безпеки морського транспорту проведено навчання посадових осіб Миколаївської філії ДП «АМПУ».
   У викладанні теоретичного курсу прийняв участь заступник директора Департаменту державного нагляду та контролю на транспорті – начальник Управління організації державного нагляду та контролю за безпекою на водному транспорті Укртрансбезпеки Казанцев С.В.
До складу лекторів також увійшли провідні фахівці  у  галузі безпеки  на
морському транспорті: ректор Інституту, професор Горб С.І., Балобанов О.О.,Варченко В.М., Павленко Л.В., Чайковський Л.П.
    Практичні заняття вже традиційно, дякуючи генеральному директору Ковалю В.І., проведено на базі ТОВ «МARKO Ltd» (авторизована сервісна станція VIKING, UZEMIK, DAVIT-INTERNATIONAL), що спеціалізується на виробництві аварійно-рятувального, протипожежного обладнання та широкого спектру продукції для суднового і рятувального спорядження. Практичну підготовку проводили провідні фахівціMARKO Ltd, які ознайомили слухачів з процесами виробництва, експлуатації, перевірки та сертифікації  продукції. Досвічений  фахівець-практик  Марар О.А.  детально ознайомив слухачів з типовими випадками у практиці роботи посадових осіб портконтролю.

 Після закінчення навчання усі слухачі успішно склали державні іспити і одержали свідоцтва встановленого зразка.


Теоретичну підготовку проводить професор Горб Сергій Іванович.Марар Олександр Анатолійович знайомить слухачів із специфікою перевірки рятувального обладнання.
Назад к содержимому | Назад к главному меню