01092009 - Институт последипломного образования моряков

Перейти к контенту

Главное меню:

Інформація
 24 – 25 вересня 2009 року Інститут післядипломної освіти спеціалістів морського і річкового транспорту (ІПО МРТ) організує дводенний семінар–практикум з питань організації навчання та підвищення кваліфікації робітників, спеціалістів та керівного складу підприємств галузі. На семінар запрошуються керівники кадрових підрозділів, навчально – курсових комбінатів, інші зацікавлені керівники та спеціалісти.

У програмі семінару:

• Аналіз професійного рівня кадрового складу підприємств, визначення найбільш значущих питань його розвитку відповідно до потреб виробництва.

• Вивчення актуальних нормативних документів, які регламентують організацію підготовки та підвищення кваліфікації кадрів в умовах виробництва.

• Вивчення нових вимог міжнародних конвенцій і національного законодавства стосовно підготовки та дипломування моряків.

• Розгляд методичних рекомендацій щодо організації та здійснення навчального процесу на власній базі підприємств та/або на базі галузевого інституту та інших навчальних закладів.

• Знайомство з досвідом підприємств галузі з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів в умовах виробництва.

• Розгляд пропозицій ІПО МРТ до плану-графіку підготовки та підвищення кваліфікації на 2010 рік та формування замовлень підприємств на навчання на цей період і на перспективу.


    До участі у семінарі у якості викладачів-модераторів залучаються провідні спеціалістів галузевих науково-дослідних та проектних інститутів, а також інститутів міністерств праці, освіти та науки.

Початок семінару 24.09.09 о 10 годині, завершення – 25.09.09 о 16 годині.

Місце проведення – конференц – зал ІПО МРТ.

Вартість участі у семінарі – 800 грн. з урахуванням ПДВ.

Транспорт та помешкання у вартість не входять і сплачуються на загальних підставах.

Заявки слід надсилати: за телефоном 048 7253379, за факсом 048 7222732 та електронною поштою business@paco.net.


Вик. О. Яценко
Назад к содержимому | Назад к главному меню